טלפון: 050-9066198

שמי הילה צברי, מטפלת בכאב החל מ 2009.

 

ב-2007 בשירותי בצה"ל הייתה לי תאונת עבודה ובה נחבלתי ברגליי בגב ובראש. התמודדתי עם כאב שבתור נערה כבר הרגשתי מבוגרת פי 3 מגילי. לא הבנתי מה נפל עליי. התנסיתי בפיזיותרפיה, כירופרקטיקה, כדורים ומה לא?!

 

עד שהגעתי לעיסוי רפואי והכרתי את המילה "פאשייה" והבנתי שבאף מקום שהלכתי לא עבדו לי על הרקמה הזו ולכן אני מקוצרת בטווחי התנועה שלי וגם כאובה כל כך וכל הזמן הכאב נודד ממקום למקום. לא הבנתי את חשיבותה של מערכת הפאשייה בזמנו.אחרי שהתרפאתי הבנתי שזה מה שאני רוצה ללמוד. תמיד ידעתי שאטפל באנשים רק לא ידעתי איך ומה.

 

שהשתחררתי מהצבא לא ענין אותי הטיול הגדול רק להתחיל ללמוד ולטפל. ישר נרשמתי ללימודים בקמפוס ברושים באוניברסיטת תל אביב שם נפתח בפניי עולם ומלואו, עולם הרפואה האלטרנטיבית. סיימתי בהצטיינות בדרגת מטפלת בכירה לעיסוי רפואי.

וככה עד להיום הוספתי עוד ועוד שיטות ודרכי טיפול שיעשירו יותר ויותר את העיסוי הרפואי, שיקום יציבה, טיפול רגשי, דיקור מערבי, כוסות רוח, קינזיוטייפ.

 

בתחילת דרכי עבדתי במקומות גדולים כגון ספא וקופות חולים, מהר מאוד הבנתי שזה לא עבורי להיות בתבנית, במסגרת שמגבילה את יכולות הטיפול שלי. פרסתי כנפיים ופתחתי את הקליניקה שלי. תמיד גוף האדם סיקרן אותי, רציתי לדעת איך כל המערכת הנפלאה הזו מתחברת ומפעילה אותנו ביום יום, תחת כל העומס הפיזי והנפשי שאנו מעמיסים עליו. הטיפול באנשים והיכולת להקל על כאב האחר תמיד הרגישה לי כל כך טבעי עבורי ושזה הייעוד שלי בחיים.

לקביעת טיפול התקשר או השאר פרטים

תודה רבה

הטופס נשלח בהצלחה

שם:

שדה חובה

אלפון:

שדה חובה

דוא"ל

שדה חובה

שם:

שדה חובה

הילה צברי - טלפון: 050-9066198  |  דוא"ל: info@HilaMedic.com  |  כתובת הקליניקה: מושב נחם רחוב הזית 22

*לנוחיותכם קיימת קליניקה נוספת בעיר ראש העין שם אני מטפלת אחת לחודש

צרו איתי קשר

טלפון: 050-9066198